Deschideți meniulDeschideți meniul

Sofer Autobuz (m/f/d) Are you professional?

Sofer Autobuz (m/f/d)

Descrierea postului

Sofer autobuz (m/f/d)

Vei beneficia de:

  • un salariu de 2700 EUR net / lun (160 ore lucrate)
  • cazare asigurata contra cost, inclusiv cheltuielile de intretinere
  • contract de munca german, nedterminat si pe termen lung
  • indrumare si consiliere permanenta din partea echipei noastre
  • asigurari (medicala, in caz de accident)

Atributiile postului:

  • realizarea transportului public in localitate si imprejurimi
  • vanzarea de bilete (atunci cand este necesar)

Cerințele postului

Cerintele postului:

  • cunostinte de limba germana / engleza – la nivel conversational
  • disponibilitate de deplasare cu masina personala (pentru deplasarea de la cazare la punctul de lucru)
  • experienta an domeniu
  • permis de conducere categ. D
  • atestate valabile

Informații despre locul de muncă

Vrei un job?

Contacteaza-ne prin WhatsApp 00491704550604

sau aplica mai jos

Aplicați online | Înapoi la ofertele de muncă

ID-ul locului de muncă: 272
Domeniu: Comercial
Tipul locului de muncă: Recrutare temporară

Țara: Germania
Județ: Baden-Württemberg
Localitate: Heidelberg, Heilbronn, Stuttgart, Aalen, Abtsgmünd, Karlsruhe, Bruchsal

Contact
  • Deutsch
    Andrea Hermann-Mathe
    Persoana dvs. de contact

  • Deutsch

  • Deutsch
    Mariusz Dziedzinski

  • Deutsch
    Astrid Kobienia