Otwórz menuOtwórz menu

Frezer CNC

Frezer CNC

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Norymberdze - firmy z ponad 60-letnim doświadczeniem w obróbce blach, poszukujemy kandydatów na stanowisko Frezer CNC

ZADANIA:

  • Samodzielne przygotowanie (nastawienia) i obsługa maszyn frezujących sterowanych numerycznie
  • Kontrola poprawności procesu wykonywania elementów
  • Kontrola jakości wykonanych elementów przy użyciu narzędzi pomiarowych oraz ich zgodności z rysunkiem technicznym i zestawieniem ilościowym
  • Identyfikacja błędów i usterek, korekta ustawień w programie (Heidenhein)
  • Obsługa frezarek CNC i obróbka  oraz produkcja elementów do 5 ton

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Wykształcenie zawodowe w kierunku frezer, tokarz, mechanik maszynowy lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe związane z obsługą frezarek CNC
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielna i dokładna praca, a także niezawodność są dla nas bardzo istotne
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym

Informacje dotyczące aplikowania

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę o pracę zawartą na czas nieokreślony
  • Możliwość bezpośredniego przejęcia przez firmę klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (2800 € netto)
  • Wsparcie ze strony naszej firmy od pierwszego dnia pracy w Niemczech. Towarzyszymy Państwu podczas rozpoczęcia pracy u naszego klienta, a w kolejnych tygodniach i miesiącach pracy utrzymujemy regularny kontakt (również w języku polskim). Odpowiadamy na Państwa pytania i służymy wsparciem podczas całego pobytu w Niemczech.
  • Dla naszych pracowników wyszukujemy i rezerwujemy noclegi – jednoosobowe pokoje z dostępem do kuchni i internetem. Koszt zakwaterowania 500-600€ miesięcznie.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, czekamy na Państwa zgłoszenie!

CV  prosimy przesłać na adres:  m.dziedzinski@persontura.de

lub pod numerem telefonu +48 728 829 422

Aplikowanie online | Powrót do ofert pracy

Numer identyfikacyjny oferty: 136
Branża: Przemysł
Forma zatrudnienia: Praca tymczasowa

Kraj: Niemcy
Kraj związkowy: Bawaria
Miejscowość: Amberg

Kontakt
  • Deutsch
    Andrea Hermann-Mathe
    Twoja osoba kontaktowa

  • Deutsch

  • Deutsch
    Mariusz Dziedzinski

  • Deutsch
    Astrid Kobienia